«

»

Tenga

Vzhled

Tenga je zabaleno ve foliovém obale potisklém informacemi o výrobci a návodem. Po rozbalení se vyklube bílá plastová skořepina. Na jedné straně samolepkou přelepený otvor pro nasávání vzduchu, na druhé straně naklapávací víčko.

Po otevření je uvnitř vidět bílou plastovou hmotu na bázi silikonu s otvorem pro penis. Vnitřní hmota je dostatečně lublikovaná a díky uzavření by neměla vysychat. Silikon je velice tvárný a příjemný na dotek a celý výrobek díky své univerzální bílé barvě působí neutrálně. Vnitřní tvarování silikonu je dle výběru při koupi.

Funkčnost

Jde o podtlakový masturbátor na mechanickém principu. Vstupní silikon pevně obejme penis. Pohybem masturbátoru je vytvářen silný a velmi příjemný podtlak. Tento podlak lze korigovat ventilačním otvorem umístěným zvrchu na masturbátoru.

Uvnitř masturbátoru jsou navíc výstupky, které při pohybu dráždí penis po  celé délce. Tvar výstupků je volen při objednání z nabízených typů. Sklonem masturbátoru při pohybech je možné zesílit dráždění na určité podélné straně penisu.

Velkou výhodou je, že lze do masturbátoru ejakulovat. Silikon lze celý z plastového korpusu vyjmout a bezproblémů umýt. I když je výrobek původně zamýšlen na jednorázové použití, není problém ho použít vícekrát. Sám jsem jej použil už více než 40x a nejeví známky poškození.

Závěr

Masturbátor je velmi příjemná hračka, která myslím nikoho neurazí. Mechanický pohon je nám mužům většinou důvěrně znám a není důvod proč si nezpříjemnit a neusnadnit masturbaci. Vzhledem k ceně a velmi dobré funkčnosti mohu každému jen doporučit.

Výrobek můžete koupi rovnou zde >>

Pro:

+ cena

Proti:

- omezený počet použití

Hodnocení

6/10


6 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/tenga/

3 pingů

 1. lior

  Zdravím, mám air cushion. Jak mám vyjmout silikonovou vložku, když je pevně přichycena k plastovému obalu? Normálně vytrhnout?

  1. T.

   Tento typ jsem v ruce zatím neměl. Podle informací, které jsem našel, je u tohoto typu silikonová vložka přilepena k pohárku. Jak známo, silikon k plastu dobře lepí. Obávám se, že to bude hodně držet. Doporučoval bych vyplachovat, desinfikovat a potom vyměnit. Pokus o odřezání a znovunalepení by se nemusel zdařit.

 2. lior

  Děkuju za radu, mně už došlo že tenhle typ moc praktickej není, skutečně na jedno použití. Zlatá vagínka fleshlight. Ono je to zde vyřešený tak, že je část silikonu zastrčená do objímky a po vytažení už se nedá znovu nasadit, plast by už netěsnil tak dobře a bylo by to k ničemu. Tuhle hračku opravdu nedoporučuju…

Napsat komentář