«

»

Jak na hluboké kouření neboli Deepthroat

Hluboké kouření Deepthroat je praktika pojmenovaná podle slavného pornofilmu z roku 1972 s Lindou Lovelace. Ta, jako postava objevila, že k dosažení orgasmu potřebuje felaci, kouření a nebo pro otrlé šoustání krku.Praktika tedy spočívá v potlačení dávícího reflexu a zasunutí penisu hluboko do krku.

Tento článek nemusí číst nikdo, kdo po tom netouží, nemá rád, když slintá, nemá trpělivost trénovat atd…

Tahle praktika není pro každého a patří spíše mezi vyšší dívčí. Některá možná bude mít talent, ale většina žen bude muset chvíli trénovat, než si soulož do krku užije. Nicméně je to něco za co na sebe budete hrdá, protože to není zadarmo a na partnera to většinou udělá dojem.

Poprvé

V žádném případě nespěchejte a nedělejte nic násilím. Pokud jste viděli filmy ve kterých jsou ženy svázané a nucené tak na to zapomeňte. Je to fejk a mají za sebou spoustu práce.

Trénink

Úplně nejlepší je začít trénovat se lžičkou. Dáte jí dolednice nachladit, ale pozor nachladit ne do mrazáku zmrznout!!! Potom budete opatrně přikládat lžičku na kořen jazyka a do krku tak, až se Vám bude nadavovat. Chlad tento pocit trošku zpomalí.

Tohle zkoušíte celkem dlouho. Když jste sama, máte čas tak trénujte, ale nedoporučujeme u toho nic jíst. Takže u zmrzliny fakt ne. Vždy byste měla trénovat alespoň hodinu po jídle. Když začnete nadavovat, přestaňte, opravdu nic neurychlíte tím, že se vyzvracíte.

Za několik dnů budete mít pocit, že už lžičkou přejíždíte a dokážete zdárně krotit nepříjemný pocit. Téměř vždy když něco vyvolává nepříjemné pocity je jen krůček je proměnit v příjemné. Spousta nervových zakončení se dá i využít.

Potom je možné začít trénovat s měkčím předmětem. Banán není vhodný, musí to být něco z čeho nehrozí, že se kousek odlomí. Ideálně když je to bez chuti a po naslinění klouže např gelové dildo.

To je fáze, kdy budete trénovat dávení plnějším předmětem, pořát dokola. Zasunovat budete vždy nachvilku a budete dost slinit. To většina mužů považuje za velmi vzrušující, takže se toho nebojte. Jde o to aby jste dosáhla stavu uvolnění krku, kdy se hrdlo roztáhne. Jakýkoli stres a nepříjemný pocit bude hrdlo naopak stahovat a tělo se bude bránit. Takže, opravdu cvičit a cvičit.

Dýchání

Nejdelší čas zabere dýchání. Budete se muset naučit rozlišovat vzduch od slin, případně jiných tekutin. tady není,žádná rada, pouze trénink. Výhodou je, že lze trénovat se zdrženlivějším partnerem nebo kondomem.

Upozornění

Polohy na zádech se zakloněnou hlavou nezkoušejte buď vůbec nebo až jste si hodně jistá. Sliny v nose v kombinaci s opravdu hlubokým zasunutím penisu jsou pro velmi zkušené ženy.

Nepřeceňujte se. Pokud chcete milence hlubokým kouřením překvapit zkuste to až budete mít natrénováno. Pokud na tom budete pracovat spolu, užijete si hodně zábavy a snad to rozšíří i vzájemné pocity.

Sponzorem článku je www.eroticsexshop.cz

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/jak-na-hluboke-koureni-neboli-deepthroat/

Napsat komentář