«

»

Recenze nafukovacího vibračního análního kolíku

Stále více roste zájem o anální hračky jak u žen, tak i u mužů. Není to jen chutí zakousnout nové a neobvyklé ovoce, ale stále častěji se jedné o opakované využívání tohoto místa zážitků pro pravidelný sex a hry. Není divu, počet nervových zakončení, propojení společné stěny s pochvou to vše přímo nabízí anální otvor k sexuálnímu využití. Dokonce existují teorie, že byl anální sex v době kamenné využíván jako přirozená antikoncepce, tedy spíše takový tréninkový sex. Pravdou ovšem zůstavá, že pro většinu lidí je, po zbavení zábran a patřičném uvolnění, stimulace análního otvoru a jeho okolí vzrušující.

Dnes představujeme hračku pro zkušenější s této oblasti. Uvolňování a roztahování svěračů patří mezi velmi vzrušující anální praktiky. Nafukovací kolík přitom dokáže relativně snadno proniknout dovnitř a potom postupným dofukováním vyvolat dostatečný, optimální a příjemný tlak na svěrače.

Video

Podrobnosti

Fotogalerie

Další fotografie a informace

Hodnocení

Známá a lákavá hračka nejen pro experimenty v bdsm.  Po zavedení velmi slušně drží i bez nafouknutí. Přifukovaním lze vyvolat optimální tlak na svěrač. Tento tlak je sám o sobě velmi vzrušující.  K tomu lze plynule regulovat vibrace, ale ty jsou spíše doplňkem. Kolík lze mít v análním otvoru i delší dobu. Tlak téměř neuniká a kolík nemá snahu vyjíždět. V tomto černém provedení působí velmi efektně zvláště pro již zmíněné bdsm hry. Přifukovat je ovšem třeba s rozumem tak, aby latexový plášť kolíku nepraskl. Hračku je také třeba dobře skladovat a občas napudrovat, steřelý latex bude náchylnější k prasknutí.

Nicméně zážitek s nafukovacím kolíkem je opravdu silný. Nečekal jsem takovéto pocity a byl jsem spíš zvědavý. Vyplnění análního otvoru tímto způsobem mi přijde lepší než klasickým dildem. Nejsem příliš příznivcem velkých kolíků a vibrátorů, nicméně zde je zavedení bez větších problémů a pocit vyplnění je úžasný.

Aktualizace a doplnění 2016

Myslím, že to stále jedna z mých nejoblíbenějších hraček. Anál si už zvykl a používám kolík dost často. Ten pocit vyplnění je skvělý. Postupně se sice latex vytahá a při častém mytí se dostane do těla kolíku nějaká ta voda, která časem způsobí nefunkčnost vibrací. Nicméně, už jsem si koupil třetí kus a vždy vydrží tak dva roky. Za ty peníze  je to super.

Toto zboží je možné prohlédnou a objednat zde >>

Pro:

+ Intenzivní zážitek

Proti:

- Tenký latex by mohl prasknout
- Nedrží kryt bateriového prostoru

Hodnocení

7/10


7 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/nafukovaci-vibracni-analni-kolik/

Napsat komentář