«

»

Recenze erekčního kroužku Lovering Rain od Fun Factory

 K erekčním kroužkům mám trochu nedůvěru. Kdysi jsem koupil škrtidlo na penis v podobě duté gumičky která se provlékala plastovou trubičkou a kromě bolestivých štípanců od přiskřípnuté kůže jsem  z toho žádný zážitek neměl. Tohle ovšem vypadá velice dobře a navíc to i velmi dobře funguje! Je to pěkné, funkční, ergonomické. Tak se na to mrkneme zblízka.

Funkčnost

Princip erekčního kroužku asi každý zná, přesto se ho pokusím rychle popsat. Nasazením kroužku na kořen penisu dojde k přiškrcení přívodu krve do penisu a také ke zúžení močové trubice kterou posléze putuje ejakulát. Výsledkem toho je, že penis se stane tvrdší, naběhnou na něm žíly, bude také citlivější a ejakulace bude razantnější, protože se v trubici vytvoří vyšší tlak pro překonání zúžení.

 Materiál

Celý kroužek je vyroben ze 100% silikonu. Samozřejmě používat pouze s  lublikanty na vodní bázi.

Rozměry:

  • vnější rozměr je od 4 cm
  • vnitřní průměr minimálně 2 cm
  • barva černá

Fotogalerie

Mrkněte na další fotografie >>

Hodnocení

Netradiční tvar této pomůcky je vynikající nápad jak udělat na kroužku madla ke snadnějšímu roztažení a nasazení na penis. Tyto úchyty jsou navíc zesílené takže kroužek roztáhnete i pokud na něm bude trošku lublikantu nebo sekretu. Stažení je díky vnitřnímu průměru dostatečné, efekt zaškrcení je po pár minutách perfektně viditelný a kroužek lze pohodlně používat po celou dobu soulože (tedy pokud to nebude dvě hodiny). Citlivost prokrveného penisu je úžasná a ejakulace překvapující. Výrobek mohu rozhodně doporučit, pokud máte problém s erekcí a potřebujete zaškrtit po vakuové pumpě nebo pokud si jen chcete užít nový pocit ze sexu a překvapit partneru mohutným výstřikem, rozhodně neváhejte.

Podívejte se nezávazně na cenu zde >>

 
 
 

Pro:

+ opravdu pevné sevření
+ díky uchytům lze snadno sundat

Proti:

- nic jsem nenašel

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-erekcniho-krouzku-lovering-rain-od-fun-factory/

1 ping

  1. meki

    ja se divil proc takovy tvar a ted to chapu. na videu je super videt jak se to natahuje. dobry

Napsat komentář