«

»

Konečně volně prodejný lék na potíže s prostatou

Potíže s prostatou (a močením) trápí většinu mužů starších padesáti let. Vědí, že potíže chtějí léčit. Také vědí, že nechtějí navštívit lékaře.

Našli jsme pro vás vhodné řešení tohoto problému. Pokud vaše potíže s prostatou nejsou závažné, můžete užívat volně prodejný lék na prostatu Prostamol uno, který je vyroben z plodů Serenoa repens – jedná se tedy o rostlinný přípravek.

Podle čeho určíte závažnost svých potíží s prostatou?

Potíže s močením mohou ukazovat na celou řadu vážných onemocnění, která samozřejmě vyžadují odbornou péči. Mezi tyto potíže patří např. zhoubný karcinom prostaty, inkontinence, nález krve v moči či ve spermatu, neschopnost vymočit se.

Potíže s prostatou se dají zařadit do 3 stádií. Jestliže vaše potíže spadají do 1. nebo 2. stádia, není nutné navštívit lékaře a nový lék je určen právě pro vás. V 1. a 2. fázi benigní hyperplazie prostaty – jak se odborně nazývá nezhoubné zbytnění prostaty – dochází k častější potřebě močit, muži jsou nuceni kvůli močení přerušovat spánek, objevuje se bolest při močení. Všechny tyto potíže upravuje nový lék na přírodní bázi.

Jestliže se vaše potíže s prostatou dostanou do 3. stadia, kdy dochází k úplnému zadržování moči a jsou vážně ohroženy vaše močové cesty a ledviny, je nezbytné vyhledat lékařské ošetření. Pokud se vaše potíže s močením nezlepší do 3 týdnů, kdy nový lék budete užívat, navštivte lékaře. Lék se užívá jednou denně po jídle.

A co by vás tedy čekalo u lékaře? Vyšetření prostaty vyžaduje odběr krve a vyšetření prostaty, při kterém vám lékař prostatu vyšetří prstem přes konečník. Toto vyšetření je nebolestivé a může odhalit počínající rakovinu prostaty. K vyšetření se užívají jednorázové gumové rukavice a znecitlivující mast. Toto vyšetření prostaty by měl provádět i praktický lékař během ročních preventivních prohlídek mužů starších 50 let.

Vyšetření prostaty se provádí v leže s pokrčenýma nohama, na boku případně ve stoje v předklonu. Při vyšetření lékař hodnotí tuhost, velikost a povrch prostaty. Je-li prostata bolestivá a pouze mírně zvětšená, může se jednat o zánět. Při větším zvětšení a změně konzistence a tvaru prostaty se může jednat o nádor. Není-li si lékař po tomto vyšetření jist diagnózou, pošle vás na ultrazvukové vyšetření, případně nařídí punkci (odebrání malého kousku tkáně tenkou jehlou).

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/konecne-volne-prodejny-lek-na-potize-s-prostatou/

Napsat komentář