«

»

Recenze análního dilda Nexus Excel pro masáž prostaty

Hračky pro muže jsou dnes už standartní nabídkou sexshopů. Jednou z nejlépe hodnocených firem v zahraničí je Nexus. Vyrábí hned několik druhů análních kolíků speciálně určených pro masáž prostaty. My jsme vybrali kolík bez vibrací Nexus Excel, který je navíc opatřen záhadnou kuličkou. Ta má během používání masírovat hráz pod varlaty.

 

 Více informací

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Tento výrobek je překvapivě vyroben z plastu nikoli ze silikonu.

Hodnocení

Velmi mě překvapil materiál. Tvrdý nepoddajný plast jsem opravdu nečekal, ale musím uznat, že tvar dilda je velmi funkční. Není sice tak pohodlné při zavádění jako ostatní výrobky ze silikonu, ale mnohem lépe sedí na svém místě a k tomu na prostatu opravdu tlačí, takže doporučuji se před tím pořádně vymočit. Kulička je také příjemná. Tím, že se volně točí tak nikde netlačí a sama si najde vhodné místo pod varlaty. K jejímu čištění slouží přiložené vystrkovátko, které jí snadno dostane z důlku. Jediné co nechápu, proč výrobce neuvádí možnost použít silikonový lublikant. Je mnohem kluzčí a pro anální hrátky vhodnější. Samozřejmě ho nelze použít na silikonové výrobky, ale v tomto případě by to byla opravdu přednost tohoto použitého materiálu. Nicméně já jsem zariskoval a už několik měsíců používám silikonový gel a žádné známky naleptání dilda nejsou.

Co dodat. Pro mě asi na prostatu neúčinnější kolík. Dobře drží, lze ho použít i při sexu. Ne vždy je měkounké a sametové úplně žádoucí a tak potěší když kolík cítíte jak neuhne a pevně tlačí až se vám chce čůrat. Naštěstí to potom není moč co vám silně vystříne z penisu.

 

Výrobek je možné objednat nebo nezávazně prohlédnout zde

Pro:

+ funkčnost
+ tvar

Proti:

- nelze použít silikonový lublikant

Hodnocení

9/10


9 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-analniho-dilda-nexus-excel-pro-masaz-prostaty/

Napsat komentář