Warning: Declaration of Graphene_Description_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/www/hrackydopostele.cz/www/wp-content/themes/graphene/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_PageDescription::start_el(&$output, $page, $depth, $args, $current_page) should be compatible with Walker_Page::start_el(&$output, $page, $depth = 0, $args = Array, $current_page = 0) in /home/www/hrackydopostele.cz/www/wp-content/themes/graphene/functions.php on line 0
Recenze pěkného vibrátoru Zini Ran » Hračky do postele.cz

«

»

Recenze pěkného vibrátoru Zini Ran

Žensky ladný vibrátor, který se mi zalíbil na první pohled. Svůj design převzal z tvaru archideje a slibuje nevšední prožitek. Levný sice není, ale jinak má vše co moderní vibrátor má mít. Voděodolnost, zabudovaný akumulátor a lákavé programy.

 Více informací

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Kvalitní lékařský silikon a ABS plast. Li-on baterie.

Hodnocení

Jedním slovem vynikající. Silikon je tužší než u jiných vibrátorů a lépe přenáší vibrace. Také se s ním lépe zatlačí na správná místa. Tomu opravdu pomáhá úžasný tvar. Jakmile vklouzne dovnitř, je opravdu cítit. Ovládání a podsvětlení je efektní. Ve tmě je to, ale celkem záře.  Každý program svítí jinou barvou a v každém programu lze také regulovat intenzitu vibrací. Mě se nejvíc líbí pomalé tiché vibrace a to je snad první vibrátor ve kterém si na tomto broukání mohu vychutnat i jiný program než jen plynulou vibraci.

Čištění je naprosto bezproblémové, perfektně provedené spojení mezi plastem a silikonem omezuje usazování. Nabíjení je již standartní, potěší akumulátor, který se nemusí vždy nechat vybít, takže je „Vždy připraven“.

Moc pěkné je i balení, což může tento vibrátor směrovat  jako hezký dárek třeba pod stromeček.

 

Pro:

+ Tvar
+ Rozmanité programy
+ Osvětlení tlačítek

Proti:

- Nemá chybu

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-pekneho-vibratoru-zini-ran/

Napsat komentář