«

»

Recenze kovového pánského pásu cudnosti

Každý muž občas zatoužil být v moci své dámy. Někteří po tom touží pravidelně a někteří i hodně silně. Pro všechny dnes zkoušíme hračku, která k tradičním bdsm praktikám patří, ale stále častěji ji zkusí i běžný pár pro rozptýlení a změnu. Je také vhodná k přípravě samotného muže na d/s vztah nebo jen tak na občasné hraní. Tato pomůcka dříve používaná jen pro ženy umožňuje zamknout a omezit partnerův sexuální život na několik hodin a při tréninku i několik dní.

Více informací

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Na výrobu je použitá ocel s pěknou a odolnou povrchovou úpravou pokovením. Snadno se ošetřuje, umývá.

Hodnocení

Výrobek působí na první pohled betelně a důstojně, což je u takového výrobku více než dobré. Podle vašich dispozic si vyberete kroužek, kterým provléknete  varlata jedno po druhém a nakonec protáhnete penis. Jde to stuha, je lepší přimazat lublikantem. Nicméně potom tento kroužek u kořene velmi dobře drží a je i díky svému tvaru pohodlný. Potom je třeba nasadit klec na penis a opatrně zatlačit na trn, který vystupuje z kroužku kolem penisu a varlat. Jedinou komplikací jsou dva malé postraní trny, které slouží k tomu, aby se kled kolem hlavního trnu netočila. Při dotlačení musí zapadnout do dírky v objímce, nicméně často sebou vezmou i kůži a pěkně skřípnou.

Po trošce cviku zvládnu pás cudnosti nasadit i se zámkem za minutu.

Nejsem úplným zastáncem submisivity, takže několika denní nošení jsem netestoval, ale celý den se v tom dá poměrně pohodlně vydržet. Provedení je opravdu pevné a bez klíče jste vážně ztraceni. Proto doporučuji vždy mít klíč třeba v zapečetěné obálce sebou. Erekce je téměř vyloučena, protože to při pokusu začne pěkně bolet. Vymočit se a okoupat není žádný problém.

Samotné nošení je velmi vzrušující a partnerka si odemykání vždy náramně užije. Občas mě ráno zamkne a nechá mě jít do práce. Pod volnými kalhoty to lze zakamuflovat, ale přesto se strašně těším domů.

Pásy cudnosti můžete vybírat zde.. (tento konkrétní typ dodal eshop www.spoutana.cz)

 

Pro:

+ Efektní vzhled
+ Pohodlné nošení

Proti:

- Složitější nasazení kroužku
- Občas to při nasazování pěkně skřípne

Hodnocení

8/10


8 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-kovoveho-panskeho-pasu-cudnosti/

Napsat komentář