«

»

Recenze análního vibrátoru Ebony prostate

Jeden z levnějších plastových vibrátorů speciálně pro muže. Má tvar určený k zasunutí do análu a dráždění prostaty. Typické zahnutí těchto vibrátorů je uzpůsobeno k zasunutí pod varlaty, dráždění hráze a pružný konec tak tlačí v analním otvoru přímo do oblasti prostaty, kde variabilními vibracemi působí příjemné pocity. Tyto vibrace vedou u většiny mužů až k orgasmu.

Podívejte se na kartu výrobku …

Funkčnost

Tento vibrátor disponuje celkem deseti programy. Tři klasické stupně vibrací a k tomu sedm přerušovaných a stupňujících programů. Napájení je dvěma ne zcela typickými bateriemi LR1, naštěstí vydrží celkem dlouho.

Materiál

Tělo vibrátoru je vyrobeno z ABS plastu a zahnutý konec určený k zasunutí je probarvený ztužený gel. Samozřejmě používat můžete pouze lublikanty na vodní bázi.

Rozměry:

  • délka zasunutelné části je cca 10 cm
  • max průměr je 2,5 cm

Fotogalerie

Mrkněte na další fotografie >>

Hodnocení

Plastové provedení není úplně dokonalé, ale vzhledem k ceně je ucházející. Zkušel jsem i propagovanou vodotěsnost a při testu do vibrátoru nenateklo, i bateriový prostor zůstal suchý. Spojení měkké a pevné části je celkem slušně provedeno. Vibrace bych osobně uvítal ještě více v konci, který tlačí na prostatu. Vibrace rezonují spíše v plastovém těle a v měkkém konci by mohli být silnější. Zahnutí tohoto měkkého konce je po zasunutí opravdu velice příjemné. Vibrátor má největší účinnost, jak už to u těchto vibrátorů bývá, v sedě.  Potom tlačí opravdu přesně a variabilní vibrace, které jsou v tomto levném zařízení opravdu nadstandart, rozehrají pěknou hru pro moderního muže. Anální hrátky už nejsou takové tabu a pravdou je, že orgasmus s podporou masáže prostaty je silnější a dokonce i výstřik je mohutnější. Myslím, že lecjaká partnerka bude také potěšena z tohoto nevšedního zážitku podpořeného análním drážděním.

Podívejte se nezávazně na cenu zde >>

Pro:

+ pěkné programy
+ omyvatelnost
+ přístupné ovládání i při zasunutí

Proti:

- Nestandartní baterie
- slabší vibrace

Hodnocení

8/10


8 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-analniho-vibratoru-ebony-prostate/

Napsat komentář