«

»

Recenze masážní svíčky od firmy Lelo

Masážní svíčka je nádherný dárek. Balení působí velmi luxusně a vkusně. V našem testovaném provedení s vůní černého pepře, odlehčenou granátovým jablkem opravdu nádherně smyslně voní.
Funkčnost:
 
Svíčku zapalte a nechte hořet v pokoji. Nádherně provoní celý pokoj. Hudbou dotvořte atmosféru. Před použitím svíčku uhaste a nechte 30 vteřin schládnout. Vosk má sice nižší teplotu tání takže se dá vydržet i těsně po zhašení. Kapejte na celé tělo a potom vmasírujte do pokožky. Při použití v posteli použijte ručník jako podložku. Olej je přece jen mastný než se vpije. Svíčka neslouží jako lublikant a měla by se používat pouze pro vnější použití, ikdyž klouže krásně a nic nám neudělala.
 
 
Materiál:
 
Nádobka je skleněná s kovovou pokličkou. Samotný vosk je ztužený kvalitní sojový olej.
 
Hodnocení:
 
Zážitky byly skvělé. Teplý olej působí hodně eroticky, navíc se s touto masáží počítá s tím, že se nevynechá žádné místečko, což je úžasné. Voňavá těla se po oboustrané masáži nádherně kloužou po sobě. Je to opravdu krásné a romantické. Dostala jsem při tomto testování nádherný dárek od svého přítele, který mě s touto hračkou překvapil. Sex je v tomto opojení mnohem intenzivnější. Jsem hrozně zvědavá na Vaše názory až to vyzkoušíte, napište potom komentář.
 
Fotogalerie:
 

Pro:

+ lehká a erotická vůně
+ nepálí, ale hřeje

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-masazni-svicky-od-firmy-lelo/

Napsat komentář