Warning: Declaration of Graphene_Description_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/www/hrackydopostele.cz/www/wp-content/themes/graphene/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_PageDescription::start_el(&$output, $page, $depth, $args, $current_page) should be compatible with Walker_Page::start_el(&$output, $page, $depth = 0, $args = Array, $current_page = 0) in /home/www/hrackydopostele.cz/www/wp-content/themes/graphene/functions.php on line 0
Recenze erekčního kroužku Dorcel Intense Ring » Hračky do postele.cz

«

»

Recenze erekčního kroužku Dorcel Intense Ring

Také má Vaše přítelkyně ráda, když si na Vás nasedne a při hlubokém proniknutí se venušiným pahorkem přitlačí na Vaše břicho. Nás to také baví. Z toho důvodu jsme byli oba zvědaví na tento kroužek, který se navléhá na celé nadobíčko a svým výstupkem  by měl tlačit právě na klitoris.

 Více informací

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Kvalitní černý silikon, tvar je zaoblený a funkční

Hodnocení

Nasazení dá truchu cviku a ženy samotné to ani nezkoušejte. Bez toho aby vám partner pomohl, to snad ani nejde. Za to alespoň kroužek dobře drží na svém místě. Při sexu se točí jen málo a pokud máte ráda spíše přitlačení než šimrání, bude to pro vás to pravé.

Partnerovi se zase líbil pocit obejmutí penisu i s varlaty a vystrčení trošku dopředu. Při sexu hračka nepřekáží a pokud nechcete tak ani netlačí. S hlubokým průnikem se krásně opře o poštěváček. Tento tlak je pro partnerku velmi příjemný a je zkratkou k orgasmu.

Pro:

+ Podrží nádobíčko

Proti:

- Nasazování

Hodnocení

6/10


6 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-erekcniho-krouzku-dorcel-intense-ring/

Napsat komentář