«

»

Recenze vylepšeného vibrátoru We-vibe 3

Sice o něco později, ale přece přinášíme recenzi na již třetí pokračování tohoto velmi úspěšného partnerského vibrátoru. We-vibe III podle nás přináší změny hlavně tam, kde jsme předchozí model nejvíce kritizovali a to špatné ovládání tlačítka na přepínání programů a také konektor nabíjení, který někteří nemohli nalézt. Těšíme se na dvě největší novinky. Bezdrátové dálkové ovládání a nenápadné pouzdro ve kterém je vibrátor stále nabíjen a připraven k akci.

 

Více informací

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Na tělo vibrátoru je opět použit kvalitní, pevný a lesklý silikon. Obrovským krokem kupředu je absolutní uzavřeost těla, takže plná vodotěsnost je zaručena. Vibrátor opět obsahuje dva vibrační motorky, v každé části jeden. Ovládání je pouze dálkovým ovládáním s dostatečným dosahem během sexíku. Nabíjení je samořízené a indikční v odkládacím pouzdře. Rychlost nabíjení se sice zpomalila na až 15 hodin zato je to opravdu pohodlné.

Hodnocení

Trošku skepticky jsme si s partnerem objednávali tohoto nástupce we-vibe, ale zlákal nás dálkový ovladač. Zjistila jsem, že je pro mě většinou příjemnější otočit vibrátor ne na klitoris, ale dolů na hráz a občas mi vklouzne i do análku. Takovéto dráždění je fakt super, partner má potom vibrátor na spodní straně penisu a za krátkou chvíli mě pěkně vystříká. Jistě uznáte, že ovládat starý wevibe s oběma zasunutými konci není jednoduché :-).

Dálkový ovladač přišel jako na zavolanou. SUPER, je to senzační, řekla bych, že nejlíp na dálkové ovládání reaguje pertnerův penis. Ten totiž zasunutý vedle wevibe dlouho nevydrží. Takto si ho můžu alespoň pěkně ovládat.  Nechápeme moc některé kritické připomínky k tomuto vibrátoru. Prošlo nám jich rukama, a nejen tam, hodně a pokud nejste nepřátele vibrací, je to opravdu jeden z nejlepších výrobků na trhu. Je hezký, funkční, jednoduchý na ovládání i nabíjení, takto si představujeme techniku tohoto století.

Pokud masturbuji sama, jen si virátor přikládám ke klitorisu a závojíčkům, k tomu si ovladačem přepínám intenzitu a programy. Občas ho nacvaknu partnerovi na žalud tak, aby tiskl uzdičku. Vidět jak jeho penis reaguje na můj stisk dálkového ovladače je fascinující. Snadno takto dosáhne orgasmu.

Spolu ho nejčastěji používáme s oběma zasunutými konci v mé mušličce a análku. Partner zasune penis vedle wevibe do mušličky a jen se mazlíme a tulíme. Vůbec nepřirážíme jen zlehounka kloužeme po sobě. S dostačným mazáním to nemá žádnou chybu.

Za nás oba můžeme tuto hračku velmi doporučit. Vyšší cena se rozhodně vyplatí, pokud máte hračky alespoň trochu rádi. Dělá nám radost často.

 

Výrobek je možné objednat nebo nezávazně prohlédnout zde

 

 

Pro:

+ dálkové ovládání
+ nabíjení
+ tvar
+ mnohostrannost použití

Proti:

- pouze vyšší cena

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-vylepseneho-vibratoru-we-vibe-3/

Napsat komentář