«

»

Srovnání vagíny Fleshlight a masturbátoru Cobra Libre

Rozhodl jsem se srovnat nebo spíš zhodnotit vagínu Fleshlight a masturbátor Cobra Libre po více jak ročním používání. Často jsem v různých fórech četl pro a proti těchto výrobků. Mám pocit, že se srovnávají dva druhy stimulace a není možné jednoduše říct, který výrobek je lepší.

Na fotografiích jsou oba výrobky v náznaku jejich použití.

Fleshlight

Je umělá vagína, která vytváří pocit vniknutí do opravdové ženy. Lze ji nahřát speciální tyčinkou a použitý materiál má působit velmi přirozeně. Vagínu nebo penis je nutné před použitím namazat gelem. Penis pronikne do vagíny a ručně nebo přirážením dochází k tření po celé ploše penisu. Šroubem vzadu na pouzdře lze regulovat podtlak, který také přispívá k dráždění.

Ejakulovat lze dovniř. Po použití následuje omytí čistou vodou což není úplně rychlé, potom několika hodinové vysušení a při uskladnění na delší dobu je vhodné materiál zasypat pudrem. I když je materiál při masturbaci opravdu příjemný, má i své mouchy. Lepí se na něj úplně všechno smetí, vlasy, chlupy atd. Také je celkem náchylný na roztržení při manipulaci během mytí nebo sušení.

Vagínu používám pokud mám chuť prožít náhradu klasického sexu. Přirovnal bych tuto hračku k dildu bez vibrací u žen.

Cobra Libre

Abych se přiznal, tuto hračku používám mnohem častěji. Hlavně kvůli rychlosti, jednoduchosti jak použití tak i čištění. Do silikonové manžety se strčí pouze žalud, lze to i bez lublikantu, potom se zapnou vibrace na libovolný program a intenzitu. Silikonový hrbolek na spodní části žaludu se rozvibruje a dráždí pouze, ale zato intenzivně uzdičku. Jsem na toto dráždění citlivý a ejakuluji velmi rychle, často hračku používám i několikrát po sobě po krátké pauze.

Hračku držím při vyvrcholení směrem dolů a ejakulát zústane uvnitř. Zezačátku se mi občas stávalo, že jsem si vibrace omylem vypnul, ale teď to mám zmáknuté dobře. I po roce hračku nabíjím jednou za měsíc a masturbuji s ní tak 3x týdně. Čištění je velmi snadné, Cobra je vodotěsná takže ji normálně opláchnu v umyvadle a vytřu dosucha za cca minutu.

Cobru používám často. Masturbuji rukou a na závěr nasadím cobru libre. Udělám se s ní velmi rychle, opláchnu ji a je to. U žen bych tuto hračku  přirovnal k vibrátoru a klitorálnímu orgasmu.

Závěr

Před koupí jednoho nebo druhého výrobku doporučuji si uvědomit co vás dokáže uspokojit.

Pokud nemáte partnerku, nebo vyžadujete stimulaci celého penisu a máte dost času a soukromí na „starost“ o vagínu, pak jděte do Fleshlight. Pokud vás dráždění uzdičky dokáže uspokojit a chcete si čistě, ikdyž trošku hlučně v rychlosti užít třeba u porna na pc, pak zkuste Cobra Libre.

Podívejte se na výrobky do obchodu co nyní stojí a na jejich další parametry:

Cobra Libre od Fun Factory                        

Fleshlight

 

 

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/srovnani-vaginy-fleshlight-a-masturbatoru-cobra-libre/

2 pingů

  1. Lukáš

    Osobně umělou vagínu Fleshlight doporučuji.Velice mne nadchla, tak jsem si ji zakoupil. Mám ji zhruba 3 měsíce a nemůžu si ji vynachválit. Má velice příjemný materiál.

  2. Mar

    ja ju mam jeste sem nazasunul

Napsat komentář