«

»

Recenze fialového silikonového strapon dilda

Dnes jsme konečně testovali tuto novinku, pěkné fialové strapon dildo. Připínací penis v textilním provedení s dvojící moderně tvarovaných dild mi přijde jako něco co tu trošku chybělo. Ne uplně realistický tvar vyhovuje asi více mužům, pokud jim chcete dopřát tento moderní způsob milování. Ženám navíc tyto pěkné kalhotky ohromě sluší.

Zjistit aktuální cenu v nejlevnějším sexshopu ?

Funkčnost

Provedení látkových kalhotek je perfektní, lemování všude kde má být. Popruhy jsou pevné, ale přesto jemnější než u předchozího výrobku. Výhodné jsou i přezky, kterými se strapon pohodlně zapíná kolem pasu. Pro dámy při těle jsou zde navíc dva prodlužovací díly. Velikost bude podle mě sedět většině žen.

Dilda jsou pěkně a funkčně tvarovaná. Větší dildo je spíše uršeno pro dráždění ženy. Jeho výstupky příjemně dráždí horní část vstupu do vagíny a klitoris. Menší dildo má dvě zesílená místa a je celkově užší, vhodné k análnímu dráždění.

Fotogalerie

 

Oficiální fotografie >>> 

Materiál

Postrojek je vyroben z textilu a popruhy z klasickým batohových pásků. Přezky jsou plastové a netlačí. Obě dilda jsou vyrobena ze 100% silikonu. Lze tedy snadno lublikovat gelem na vodní bázi a výborně omývat.

Hodnocení

Konečně pěkný důstojný strapon. Opravdu pěkné provedení neodradilo ani mou partnerku. Anální dráždění už dnes zkouší spousta dvojic a u mužů v žádném případě nemusí jít o bisexuální orientaci. Spousta partnerů sní o dobrovolném nebo donuceném análním styku se ženou, která mu to udělá připínákem. Není problém ani pokud si dildo připne muž a udělá to své partnerce neunavným příjemným umělákem. O lesbických dvojicích nemluvě. V této sadě lze obě didla navíc použít samostatně třeba ve sprše nebo vaně. Jejich spodní část totiž funguje výborně jako přísavka. Zážitky výborné, doporučujeme pro oba partnery.

Parametry

 • Větší dildo 17 cm a max průměr 4,5cm
 • Anální dildo má 15 cm, max průměr 3,5 cm
 • 100% silikon
 • Vodotěsný a pratelný
 • Zjistit aktuální cenu v nejlevnějším sexshopu ?

  Pro:

  + pěkný design
  + vynikající provedení
  + dráždivě tvarovaná dilda
  + pratelný postrojek
  + dilda mají i přísavku

  Hodnocení

  10/10


  10 z max. 10 bodů

  Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-fialoveho-silikonoveho-strapon-dilda/

  Napsat komentář