«

»

Recenze gelového připínáku s koženkovým postrojkem

Připínací penis už dávno není jen záležitostí lesbických párů. Spousta mužů objevila svůj anální otvor a nechají se od své partnerky pořádně protáhnout. Naoplátku jim to můžou udělat stále tvrdým a stopořeným dildem. Pro tyto hry jsou na trhu připínací dilda, tzv. Strap-on viz. náš článek . Na výběr je jich na trhu několik. My vám postupně představíme celkem dva, které jsme vyzkoušeli a které se liší zejména použitým materiálem. Dnes je na řadě gelový připínák.

Funkčnost

V balení najdete hned dvě gelová červeně probarvená dilda. Obě jsou ve tvaru penisu. To větší má na těle navíc výrazné žíly. Užší dildo je určeno převážně k dráždění análního otvoru. Obě dilda se nasazují do koženkového postrojku a drží tam jen pružností gelového materiálu. Otvor v kožence by si rozhodně zasloužil alespoň lemování. Při častých výměnách dild rozhodně dlouho nevydrží a natrhnutí kulatého otvoru znamená ztrátu schopnosti držet dildo. Popruhy se utahují přes kroužky, nejsou použity žádné přezky.

Fotogalerie

Karta zboží v sexshopu>>

Materiál

Výhody a nevýhody gelu jsme si již popsali u jiných hraček mockrát. Po namázání gelem na vodní bázi jsou příjemné a kluzké.

Hodnocení

Tvarování v realistickém provedení může někomu vyhovovat a někomu zase méně, stejně je to i s rozměry. Jak jsme již psali koženkový střední díl a jeho kruhový otvor nejsou zrovna připraveny na častou výměnu dilda. Na těle vypadá strapon velmi efektně. Popruhy by mohli být o něco měkčí, po čase se začnou nepříjemně zařezávat, hlavně v pase. Při použití je dildo příjemně pružné a kluzké. Dobře drží směr a vydrží i tvrdší přirážení.

Parametry

  • rozměry většího dilda délka 18cm průměr 4 cm
  • menší dildo má 13 cm a průměr 3 cm
  • postrojek je stavitelný na každou ženu.

Mrkněte nezávazně na cenu tady>>

Pro:

+ vzhled
+ gelová dilda

Proti:

- Nevhodně řešený otvor v kožence

Hodnocení

8/10


8 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-geloveho-pripinaku-s-kozenkovym-postrojkem/

Napsat komentář