«

»

Recenze zajímavého vibrátoru na klitoris Tororo

Dnes Vám chceme popsat naše zkušenosti s novou značkou na trhu vibrátorů firmou Odeco a nápaditého zajíčka Tororo. Tento zajímavý design v sobě skrývá vibrátor se zabudovaným akumulátorem a osmi druhy vibrací. Každé ze dvou zajíčkových silikonových uší obsahuje samostatný vibrační motorek, což slibuje mimořádný zážitek.

 

 

 Více informací

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Vibrátor je vyroben z kvalitního lékařského silikonu a ABS plastu. Spojení obou materiálu je velmi dobře provedené. Nerozebíratelné tělo zaručuje dobrou voděodolnost.

Hodnocení

Vibrátor působí velmi mile. Pěkně padne do ruky a přirozeně se udržuje ve svislé poloze pokud jej třeba položíte na postel. To je výborné, protože na něj lze lehce nasedat a nemusí ho přidržovat. Překvapením jsou nápadité programy s přerušovanou a rostoucí intenzitou vibrací. Je jich celkem pět a k tomu tři rychlosti vibrací. Je škoda, že vibrace jsou velmi rychlé. Mě by více vyhovovala nižší frekvence, která více vrní a míň bzučí :-). Také je škoda, že výrobce nevyužil dvou motorků k programu který by je ovládal samostatně, ale to bychom v této cenové kategorii chtěli příliš.

Předností a rafinovaností tohoto vibrátoru ovšem je, když ouška zajedou každé na jednu stranu klitorisu a lehce ho tak sevřou mezi sebe. To jsem dlouho nevydržela, přetočila se na posteli, postavila jej a nasedla přímo na ouška, která zajela dovnitř. Je to nový pocit. Kulovittý tvar spodní části umožňuje točit se a pohybovat a vibrátor si zatím ve vnitř vesele kmitá kolem poševních stěn. Kluzká ouška občas zajedou mezi stydké pysky a zase vklouznou zpět. Pěkné, moc pěkné.

Vibrátor Totoro můžete zakoupit v novém sexshopu Loveo.

loveo.cz

 

Pro:

+ Vynikající a funkční tvar
+ Nápad
+ Dva motorky

Proti:

- Vysoká frekvence vibrací

Hodnocení

9/10


9 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-zajimaveho-vibratoru-na-klitoris-tororo/

Napsat komentář