«

»

Recenze krásných jemných důtek Sensua od firmy Lelo

Dráždivé hry mají své místo v každé ložnici.  Že nejste žádní úchyláci, abyste se bičovali, to jistě nemusíte. Důtky, které vám dnes chceme ukázat jsou z velmi jemné kůže a lze s nimi pouze vytvořit efekt dominance. Nikomu s nimi nemůžete způsobit žádnou větší bolest, zato úžasně vypadají, lze s nimi bezobav „polechtat“  i přirození a rukojeť vybízí k zasunutí…

Lelo Sensua

Materiál

Důtky Lelo Sensua lze pořídit v černé, fialové nebo červené barvě. Kůže je pravá a jemná. V tenkých proužcích vychází z rukojeti vyrobené z probarveného skla a chromového kovu.

Fotogalerie

Další foto zde>>

Hodnocení

Pokud od této milé hračky čekáte bolest a pruhy na zadku, pak se nedočkáte. Pokud chcete rajcovní hračku pro předehru, se kterou se nebude cítit divně a úchylně tak je to to pravé. Je drobná, milá a jemná. Její roztomilost nás velmi překvapila po vybalení z hezké krabičky. Dámy se jí určitě štítit nebudou. Velmi vhodná je jako luxusní dárek s příslibem nových erotických obzorů. Držák ze skla s kovovou kuličkou je nápaditý, ale zároveň i funkční. Lze jej zasunout do vagíny nebo análu a bezproblému potom omýt.

Silnější švihnutí přes zadek, vagínu nebo penis je sice cítit, ale rozhodně vám neublíží. Hračku lze doporučit všem, kteří chtějí zpestřit milostnou předehru nebo zkusit bondage praktiky doplněné lehkým šleháním.

Hračku můžete obrknou tady včetně aktuální ceny

Pro:

+ krásná hračka pro všechny
+ hezké balení

Proti:

- nic

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-krasnych-jemnych-dutek-sensua-od-firmy-lelo/

Napsat komentář