«

»

Sounding

Nebojte se, nebudeme popisovat tvorbu zvuku v nahrávacím studiu. Sounding je sexualní praktika, kdy dochází k zavádění hladké, dlouhé a tenké chirurgické oceli, speciálního nástroje (sound) do močové trubice penisu. Původně se jedná o urologické nástroje pro čištění této trubice, zvětšování jejího průměru při poruchách močení, kapavce atd. Dnes tyto nástroje našli uplatnění při masturbačních technikách, u kterých dochází ke stimulaci močové uvnitř penisu takové masturbace zevnitř.

Proč?

Článek by vás rozhodně neměl přemlouvat k této rizikové činnosti. Pokud o tom přesto uvažujete, snad vám poradíme jak si neublížit.

Nejčastěji tuto zálibu provádějí lidé, kteří mají rádi hry z lékařského prostředí. V bdsm komunitě se tato praktika používá při elektrosexuální stimulaci, kdy zavedený nástroj tvoří jednu elektrodu a také se používá k zabránění erekce. Zavede se při ochablém penisu a svým tvarem pak zabraňuje erekci.

Nátroje pro sounding

Většinou se můžete setkat se dvěma základními typy: Rovný nástroj Dittel nebo na jednom konci zahnutý Van Buren. Nástroje v tvaru úzkého S jsou děložní dilatátory, které se většinou se prodávají v sadě. U nás lze nejčastěji koupit právě dilatátory, které jsou levnější. I když na internetu uvidíte spoustu fotografií, téměř čehokoli zasunutého do močové trubice penisu v žádném případě to nezkoušejte. Jedině speciální nástroj Sound má tvar, který při správném zacházení nepoškodí trubici nebo močový měchýř.

 

Rizika

Největším rizikem je infekce. Zánět močové trubice, měchýře nebo i ledvin není nic příjemného. Nástroj by měl být sterilní, jako lublikant můžete použít kvalitní řídký gel na vodní bázi. Nepoužívejte sliny, i ty mohou zanést infekci. Během manipulace s nástrojem používejte sterilní rukavice. Po zákroku je nejlépe se vymočit, kvůli dezinfekci případných poranění a mikrotrhlin.

Pokud tuto praktiku zkoušíte, začínejte vždy s malým průměrem soundu, ideálně 4mm. Roztahování trubice je dlouhodobá činnost a pokusy co uvidíte na internetu by se vám nemusely vyplatit, protože hrozí protržení trubice. Pokud budete mít během zavádění erekci a nástroj nelze hladce zasunout, musíte počkat než erekce pomine.

Nástroj není pás cudnosti. V žádném případě s ním nikam nechoďte. Jsou sice soundy na bázi ucpávky, ale ty jsou velmi krátké do 8cm, ale i kratší, které zasahují pouze žalud případně kousek penisu. Klasický dlouhý sound zasahuje až do močového měchýře a tam hrozí velmi lehce protržení s obtížnými následky.

Než začnete

Tento text by neměl dávat návod, spíše informovat o faktech a zabránit hloupostem typu dřevěná tužka v penisu. Pokud přesto chce zkusit tuto libůstku, doporučuji nahlédnout do nějaké knihy anatomie a podívat se co vlastně děláte. Pokud dodržíte tři pravidla, sterilita, kvalitní nástroj a opatrnost můžete si zkusit sounding.

 

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/sounding/

2 pingů

  1. pavel

    tato praktika je dost vzrusujici,jiz jsem vyskousel a muzu doporucit

  2. mirek

    Tuto praktiku jsem zkousel s partnerkou a bylo to velmi zajimave.Mi pouzivali silikonovy.

Napsat komentář