«

»

Recenze levného černého vibrátoru s očkem

Další naše recenze je na levnější hračku z dílnyYou2Toys. Jde o pevný vibrátor z ABS plastu s pěknou povrchovou úpravou a výhodným tvarem pro rozmanité hry.

Černý plastový vibrátor s očkem

Funkčnost

Tvar vibrátoru je strohý a funkční. Rozšiřená špička, dostatečně dlouhé tělo a největší výhoda tohoto vibrátoru: očko, za které se perfektně drží a manipuluje s ním i třeba při mytí. Navíc se výborně hodí k provlečení provazu nebo postrojku při bondage hrátkách. Celý vibrátor tak díky černé barvě a očku dostává úplně nový rozměr i při vašich drsnějších choutkách.

Vibrátor má otočnou špičku. Pootočením se zapnou vibrace a uplným otočením se otevře utěsněný prostor pro dvě AA baterie. Zapínání i otevírání jde celkem ztuha, což zabraňuje náhodnému otevření zasunutého vibrátoru třeba při otáčení v těle. Zapínání otočnou špičkou není příliš pohodlné, neumožňuje ovládání zasunutého vibrátoru a vypnutí nebo zapnutí nalublikovaného vibrátoru není vůbec snadné.

Baterie bezproblému stačily po celou dobu týdenního testování u nás v ložnici i mimo ni. Pro opravdu náruživé ženy lze doporučit nabíjecí NiMh baterie běžně k dostání.

Vibrace jsou silné bez možnosti volit stupeň, lze tedy pouze zapnout a vypnout. Díky plastovému tělu jsou velmi příjemně přenášeny po celé délce vibrátoru. I při úplném zasunutí se vibrace neutlumí, spíše naopak rozvibrují celou pánev. Materiál je tvrdý a nepoddajný, lze jej tedy bezproblému použít jak k vaginálnímu tak análnímu dráždění, navíc ABS plast dobře snáší i lublikanty na bázi silikonu, které netrpí vysycháním a déle vydrží kluzké.

Materiál

Jde o ABS plast potažený sametovou vrsvou černého polyuretanu. Prostor baterie je izolován gumovým těsněním, které chrání hračku proti vodě například při mytí. Pro hrátky ve sprše nebo vaně určitě vibrátor zauzlujte do prezervativu.

Rozměry

  • délka 22 cm včetně očka
  • průměr v nejširším místě 3,3 cm, průměr těla max 3 cm

 

Hodnocení

Díky očku a snadné manipulaci je dildo opravdu pomocník. Partnerka, ikdyž má raději měkčí hračky, doslova šílela při zasouvání a míření špičky na G bod. Vadila jí větší hlučnost plastového těla, ovšem po zasunutí musela přiznat, že vibrace jsou silnější než u silikonových vibrátorů. Opravdovou euforii jsme zažili při lehkém připoutání k posteli a zafixování vrňícího  vibrátoru uvnitř. Dokonce jsme si i role vyměnili a já si taky zažil ty silné vibrace při opření o prostatu a napnutí provázkem tak, že tlačil přímo na nejcitlivější místo v mém análním otvoru. Není to žádný technický zázrak, ale plní svou funkci a kromě toho jsme si sním užili i spoustu legrace.

Zjistit aktuální cenu levného vibrátoru ?

 

Pro:

+ cena
+ očko
+ omyvatelnost

Proti:

- plastové provedení

Hodnocení

8/10


8 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-levneho-cerneho-vibratoru-s-ockem/

Napsat komentář