«

»

Recenze levného vibrátoru v tělové barvě Real Deal Natural

Často testujeme kvalitní vibrátory z vyšší cenové relace. Máme totiž pocit, že vibrátor je investicí na delší dobu a člověk by z něj měl mít hlavně radost. Teď vám ovšem chceme předvést levnější vibrátor abyste si mohli porovnat zdali se investice do značkového zboží vyplatí.

 Více informací

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Poloztužené PVC připomíná měkčí linoleum :-), plastové pouzdro na baterie

Hodnocení

Vibrátor je akorát velký. Na omak není materiál nikterak příjemný, nicméně vibrátor svou funkci splní. Kromě použítého materiálu mi nejvíc vadí ovládání. Kolečko, které vibrátor zapíná, zároveň drží baterie a ty mi několikrát vyběhli během používání z vibrátoru. Regulovat vibrace také moc nelze, protože vibrátor držím za ovládací kolečko a pořát s ním chtě-nechtě  točím. Také se mi v noci vibrátor sám zapnul pod postelí, nejspíš nějakým otřesem.

Celkově musím konstatovat, že to není nic pro mě. nechci hanit levné výrobky, ale tohle je opravdu jen na naštvání. S vypnutými vibracemi to lze využít jako tvrdší dildo, nicméně po pár použitích mi tělo vibrátoru připadlo špinavé a slizké.

 

Výrobek je možné objednat nebo nezávazně prohlédnout zde

 

 

 

 

Pro:

+ Tvrdý a slušně vibruje
+ cena

Proti:

- materiál moc nevydrží spíš skoro nic
- hlučný

Hodnocení

3/10


3 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-levneho-vibratoru-v-telove-barve-real-deal-natural/

Napsat komentář