«

»

Recenze nafukovacího dilda Bizzare Blow Me Up

Nafukovací hračky jsou velmi oblíbenou a lákavou pomůckou. Postupné zvětšování dilda a roztahování otvůrků láka spoustu žen i mužů. Nafouknutí a vyplnění vevnitř je také mnohem příjemnější, než zasunout obrovské dildo. Postupnému dofukování se také mnohem lépe přizpůsobuje tělo a dobře se tak může připravit třeba na tolik oblíbený fisting.

Více informací

 

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Povrch dilda je vyroben z černého latexu, takže snese i silikonové lublikanty, což je třeba při análním použití obrovská výhoda. Hadičky a balonek jsou kombinací pvc a gumy.

Hodnocení

Dlouho jsme s partnerem chtěli toto dildo vyzkoušet. Často se objevuje v erotických filmech. Láká mě pocit jak mi partner vytahuje velké nafouknuté dildo z pochvy a kundička se pomalu stahuje zpět do normální velikosti.

Testování nás vcelku příjemně překvapilo. Latexové dildo je vyrobené slušně. Materiál  je dostatečně silný a dildo se do určitého stádia nafukuje rovnoměrně. Použitím silikonového lublikantu lze docílit mnohem lepší kluznosti než s klasickými silikonovými vibrátory a gely na vodní bázi. Zasunutí dovnitř vagíny jde snadno, postupné dofukování je vcelku velmi příjemný a zajímavý pocit. Pohybování s nafouknutým dildem vevnitř mě vcelku rychle udělalo. Vytažení a úleva se u mě perfektně spojila s uvolněním po orgasmu.  Co dodat, nejsem zastánkyní velkých hraček, ale tohle je trošku něco jiného. Vyplnění až vevnitř je pro mě mnohem příjemnější než zasunování obrovského dilda.

Výrobek je možné objednat nebo nezávazně prohlédnout zde

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro:

+ latex

Proti:

- pružné dofukování

Hodnocení

9/10


9 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-nafukovaciho-dilda-bizzare-blow-me-up/

Napsat komentář