«

»

Recenze pánského vibrátoru Big Boy od Rock Off

Dnes jsem testoval další z řady pánských análních vibrátorů pro masáž prostaty. Na řadu přišel snad největší, který lze v tomto sortimentu opatřit. Big Boy je opravdu mohutný silikonový vibrátor, který se skládá ze tří koulí stupňujících velikost a rovné části, opírající se o hráz. Vibrační patrona se vkládá do rovné části. Velikost vibrátoru slibuje určitě nevšední zážitek pro náročné.

 Více informací

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Kvalitní černý silikon, opracování je dobře provedené a zajišťuje bezproblémové čištění. Trošku mě mrzí, že většina těchto vibrátorů je vyrobena ze silikonu, takže lze použít lublikant pouze na vodní bázi. Přitom kluznost silikonových lublikantů je mnohem lepší a pro anální praktiky se mi zdají být výhodnější.

Hodnocení

Větší rozměry tohoto vibrátoru jej opravdu předurčují zkušenějším. Jeho zavedení vyžaduje přípravu a není vůbec snadné. Zato pocit vyplnění je potom opravdovým zážitkem. Koule usnadňují postupné zavádění, tak že drží v každé fázi a svěrače mají čas si zvyknout.  Problematičtější je lublikování. Je opravdu dobré použít hodně gelu a také jej postupně nanášet. Po úplném zasunutí se vibrátor opře o hráz. Vibrace nejsou nic světoborného, jsou spíše doplňkem. Také tlak na prostatu je třeba posílit dosednutím na židli nebo přidržením. Nejlepší pocit je myslím z roztažení svěračů a pocitu vyplnění. Vibrátor svým tvarem dobře kopíruje konečník, po dobrém dosednutí třeba na zmiňovanou židli i slušně tlačí na prostatu.

Pokud chcete jen masírovat prostatu, doporučuji jiný vibrátor, ale pokud chcete cítit roztažený a vyplněný anální otvor a užít si pocity při zasouvání a vytahování tohoto robustního pomocníka, pak s chutí do toho. Jde o kvalitně vyrobenou hračku pro dospělé kluky.

 

Výrobek je možné objednat nebo nezávazně prohlédnout zde

 

 

 

 

Pro:

+ velikost

Proti:

- není možné použít sikonový lublikant
- menší tlak na prostatu

Hodnocení

7/10


7 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-panskeho-vibratoru-big-boy-od-rock-off/

Napsat komentář