«

»

Recenze vibrátoru Kama

Venku je nádherné letní počasí. Po večerním koupání na blízkém rybníku jsem dostala chuť vyzkoušet další vibrátor od firmy Odeco. Jde o silikonový pěkně tvarovaný, boubelatý vibrátor s očkem pro snadné držení. Housenkový tvar a menší velikost je vhodná právě pro takovou letní chvíli sladkého a něžného uspokojení, jako mám dnes.

 

 

 Více informací

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Vibrátor je tradiční kombinací lékařského silikonu a ABS plastu, ve kterém uložena elektronika a baterie. Použity jsou dvě tužkové baterie AA.

Hodnocení

Vibrátor je vcelku dobře zpracovaný. Tvar je přizpůsoben spíš snadnějšímu vnikání. Velmi praktické je držátko, díky kterému je zasunování a kroužení uvnitř vagíny přirozené a pohodlné. Jako výtku tomuto hezkému oranžáku chci uvést horší spojení plastu se silikonem. Šroubovaný spoj, který slouží k vložení baterií se bude hůře čistit a také se občas povoluje. Ovládání je jednoduché. Jedno tlačítko přepíná nejprve intenzitu a potom programy. Ty jsou sice zajímavější než u jiných firem, ale mě stejně nejvíce funguje první stupeň plynulých vibrací. Motor je dostatečně silný a díky umístění se vibrace dobře přenáší do celého těla vibrátoru.

Velmi mile mě překvapila cena. Není tak vysoká jako u akumulátorových výrobků a baterie mají taky něco do sebe (když si takhle u vody vzpomenete a doma najdete…).

Výrobek dodal k testování sexshop www.loveo.cz

loveo.cz

 

 

 

 

 

 

 

Pro:

+ Cena
+ Baterie se občas hodí

Proti:

- Spoj mezi silikonem a plastem

Hodnocení

7/10


7 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-vibratoru-kama/

Napsat komentář