«

»

Sexuální mýty

Mýty o sexu – nikdo neví, kde se vzaly. Většina lidí ví, že neplatí. Ale co kdyby náhodou…

Ženy dávají přednost velkému penisu. Mýtus nebo fakt? Žena dosáhne vyvrcholení během několika vteřin. Pravda nebo blábol? Onanie škodí zdraví. Je to pravda?

Sexuální mýty – čemu můžeme věřit?

Mezi muži je velmi rozšířený mýtus o tom, že ženy chtějí velký penis. Většinou je pravda pravý opak. Pochva se přizpůsobí jakékoliv velikosti, i malým penisům. Větší penisy mohou ženám spíše způsobit bolest.

Společné vyvrcholení partnerů je nejčastější ve filmu. V životě to ale funguje jinak. Jestliže nemáte orgasmus společně se svým partnerem není čeho se bát. Společný orgasmus je oblíbená fikce filmařů. Muži potřebují k vyvrcholení jinou dobu jako ženy.

Velmi přitažené za vlasy je tvrzení, že onanie – samoukájení – škodí zdraví. Naopak je prospěšná a v mladším věku pomáhá k rozvoji sexuality. V pozdějších letech je pak přirozeným doplňkem sexuality jak muže, tak ženy.

Doopravdovým mýtem o sexu je, že ženy nesnášejí porno. Možná, že ne všechny se podívají na erotický film s nadšením, ale každá žena je jiná. Je to stejné jako, si myslet, že všichni chlapi jsou chlípníci.

Většina žen má při styku orgasmus, toto tvrzení platí jen asi u třetiny žen. Ty ostatní potřebují ruční stimulaci klitorisu. Není ničí chybou, že jen penis nestačí. Berme to jako pokyn k větší „tvořivosti“.

Milování na netradičních místech není nejvíce vzrušující. Normálním lidem je v dešti zima, na schodech nebo železničních kolejích je to nepohodlné a v obilí to doopravdy píchá. Tyto krkolomnosti mohou přivodit nejen zranění, ale i nepříjemné infekční choroby.

Muži, kteří jsou vždy připravení a chtějí to mají sedmnáct let. Starší muži doopravdy myslí také někdy na svou práci, složenky, sport a další. Sex je jen jedním tématem z řady, i když určitě významným.

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/sexualni-myty/

Napsat komentář